سود مجمع والبر 1401 و نحوه دریافت سود مجمع والبر

در این مقاله در وبسایت تکنیک ، در تلاش برای نوشتن اطلاعاتی هستیم که پیرامون سود مجمع والبر 1401 و نحوه دریافت و زمان ارائه ی این سود میباشد .
آرم و لوگوی سهام والبر

سود مجمع والبر 1401 ، پس از برگزاری مجمع ، چقدر بوده است ؟

شرکت گروه دارویی البرز ، به منظور تعیین سود مجمع والبر 1401 ، به مجمع رفت .
این مجمع پیش ازین سودی که برای هر سهم خود ساخته بود ، 852 ریال بوده که پس از رفتن به مجمعی راس ساعت 16:00 روز دوشنبه مورخ 1401/03/30 با حضور صاحبان سهام ، سود جدیدی تقسیم کرد .
محل مجمع برگزار شده ، تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، تقاطع پل حافظ ، بازار چارسو ، طبقه هفتم ، سالن یک بوده است .
پس از برگزاری این مجمع ، سود نقدی 630 ریال تصویب شد بین صاحبان سهام
این محتوا توسط سایت تکنیک ( teknek.ir ) تولید شده است .
میزان سود نقدی سهام لابسا 1401 و تاریخ برگزاری مجمع لابسا

نحوه دریافت سود مجمع والبر 1401

سود سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ، ثبت نام نموده اند ، از تاریخ 1401/09/29 به حساب فعال معرفی شده در سامانه سجام ، واریز خواهد شد .
همچنین سهامدارانی که کد سجامی ندارند ، از تاریخ 1401/10/25 میتوانند با ارائه ی کارت ملی به سیستم متمرکز بانک پارسیان ، نسبت به دریافت سود سهام خود ، اقدام نمایند .
راستی اگر دوست داری به موقع وارد بازار بشی و در اوج بازار از بازار خارج بشی تا بیشترین سود رو کسب کنی حتما در دوره آموزش زیر شرکت کنید

زمان دریافت سود سهام والبر
زمان دریافت سود سهام والبر

2 پاسخ

  1. برکت سهامدار عمده والبر شده و. والبر. رو زیر مجموعه خودش کرده و به گروگان گرفته !! سود ۹۹ رو با یکسال و نیم تاخیر واریز کرد. و این تخلف آشکار با اطلاع و سکوت تمام دستگاه های مربوطه منجمله بازرسی بورس شکل گرفته و این قدرت فرمان امام ر میرسونه که کسی جلودار تخلفش نیست ، خسارت درکرد پول سهامداران پرداخت نشد ، عذرخواهی نشد و انگار نه انگار! ، امور سهامش قریب یکسال پاسخگوی تلفنها و بعضا مراجعات نبوده ، در کدال شفاف نیست ،معاملات مشکوک به وفور دارد و مهندسی میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.