مبلغ سود سهام دیران 1401 چقدر است و تاریخ مجمع دیران چه زمانی بود

در این مقاله از سایت تکنیک به برسی سود سهام دیران 1401 و تاریخ مجمع سالیانه دیران پرداخته ایم تا با جمع کردن اطلاعات در این باره برای شما بهتان کمک کنیم.
آرم و لوگو سهام دیران

مبلغ سود سهام دیران 1401 و زمان مجمع دیران

آرم و لوگو سهام دیران
آرم و لوگو سهام دیران

نماد دیران که شرکت ایران دارو است در رأس ساعت 10:30 روز شنبه مورخ 1401/01/20 مجمع سالیانه ی خود را برگزار کرد و سود نقدی سهام خود را مشخص کرد.
در این مجمع از میزان ۷۵۳ ریال سود خالص هر سهم خود، مبلغ ۶۸۰ ریال را به عنوان سود نقدی سهام خود برای سهامداران خود مشخص کرد تا به آنها پرداخت شود که این میزان بیشتر از 90 سود خالص هر سهم خودش بود.
این محتوا توسط سایت تکنیک ( teknek.ir ) تولید شده است.
نحوه ی دریافت سود نقدی سهام ولغدر 1401 و تاریخ مجمع ولغدر

تاریخ و روش دریافت سود سهام دیران 1401 بعد از مجمع دیران

نماد دیران برای سهامداران حقیقی خود که دارای حساب در سجام هستند تاریخ 1401/09/02 را اعلام کرد که به حساب اعلامیشان در سجام واریز خواهد شد و برای سهامداران حقیقی که در سجام ثبت نام نکرده اند تاریخ 1401/09/19 اعلام کرد و از آنها خواست تا پرتال سهامداران شرکت را در این راستا تکمیل کنند تا به حساب سهامداران از این طریق ریخته شود.
همینچنین می دانستید یکی از نکات مهم که باعث سود و ضرر دادن یک فعال در بازار های بورسی می شود ورود و خروج به موقع او از آن سهام می شود؟، در همین زمینه سایت تکنیک دوره ای را برای شما طراحی کرده است تا با مشاهده ی آن بتوانید نکات کلیدی در این باره را یاد بگیرید و از آنها استفاده کنید.

زمان پرداخت سود سهام دیران 1401
زمان پرداخت سود سهام دیران 1401

یکی از ساده ترین روش برای کسب سود در تمام بازار های مالی از جمله بورس فارکس ارزهای دیجیتال و.. کمک گرفتن از اندیکاتور های خوب برای تحلیل و کسب سود بیشتر است
یکی از بهترین ایندیکاتور های که مناسب برای تمام بازار های مالی است اندیکاتور ایچیموکو است که در صورتی که به صورت کامل از مقدمات تا پیشرفته و مهم ترین نکات این اندیکاتور را یاد بگیرید قطعا در تمام بازار های مالی موفق به کسی سود های خوبی خواهید شد

اگر دوست دارید در مورد اندیکاتور ایچیموکو اطلاعات بیشتری کسب کنید و از مقدماتی تا پیشرفته آموزش ایچیموکو را ببینید پیشنهاد می کنم حتما رو لینک زیر بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *