دریافت سود نقدی سهام زماهان 1401 و سود مجمع زماهان

در این مقاله از سایت تکنیک به سود نقدی سهام زماهان 1401 پرداخته ایم درباره ی این موضوع برای شما اطلاعات کلیدی را به ارمغان آورده ایم.
آرم و لوگو سهام زماهان

مبلغ سود نقدی سهام زماهان 1401 و زمان مجمع زماهان

خ

در تاریخ شنبه مورخ 1401/01/27 در رأس ساعت 10:30 نماد زماهان مجمع سالیانه خود را برگزار کرد که درباره ی سود نقدی سهام خود و تقسیم آن تصمیم گرفت.
در این مجمع بیشتر از 74 درصد از سود خالص در سهم این نماد که ۶۷۵ ریال بود به عنوان سود نقدی سهام آن در نظر گرفته شد که 500 ریال بود.
این محتوا توسط سایت تکنیک ( teknek.ir ) تولید شده است.
نحوه ی دریافت سود سهام اعتلا 1401

زمان دریافت سود نقدی سهام زماهان 1401 و روش دریافت آن

سهامداران حقیقی می توانند سود نقدی سهام زماهان 1401 به دو روش با استفاده از سجام و بدون آن دریافت کنند.
کسانی که در سجام ثبت نام کردند می توانند در تاریخ 1401/07/06 سود نقدی سهام خود را دریافت کنند که به حساب اعلامیشان در سجام ریخته می شود و کسانی که در سجام ثبت نام نکرده اند از تاریخ 1401/08/08 تا 1401/09/30 می توانند با مراجع به هر شعبه ی بانک کشاورزی در سراسر کشور با کارت ملی و کد بورسی خود نسبت به دریافت سود نقدی سهام زماهان اقدام کنند.
همین طور یکی از موضوعات مهم در خرید و فروش سهام در بورس زمان ورود و خروج به هر سهام است که بخش زیادی از سود و ضرر یک سهامدار را مورد شعاع خود قرار می دهد، برای همین دانستند و بلد بودن زمان مناسب برای ورود و خروج به هر سهم بسیار مهم هست، در همین راستا ما سایت تکنیک دوره ای را به نام ورود و خروج به موقع از بازار برای شما ترتیب داده ایم.

زمان پرداخت سود نقدی سهام زماهان 1401
زمان پرداخت سود نقدی سهام زماهان 1401

یکی از ساده ترین روش برای کسب سود در تمام بازار های مالی از جمله بورس فارکس ارزهای دیجیتال و.. کمک گرفتن از اندیکاتور های خوب برای تحلیل و کسب سود بیشتر است
یکی از بهترین ایندیکاتور های که مناسب برای تمام بازار های مالی است اندیکاتور ایچیموکو است که در صورتی که به صورت کامل از مقدمات تا پیشرفته و مهم ترین نکات این اندیکاتور را یاد بگیرید قطعا در تمام بازار های مالی موفق به کسی سود های خوبی خواهید شد

اگر دوست دارید در مورد اندیکاتور ایچیموکو اطلاعات بیشتری کسب کنید و از مقدماتی تا پیشرفته آموزش ایچیموکو را ببینید پیشنهاد می کنم حتما رو لینک زیر بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *