نحوه ی دریافت و میزان سود سهام غبشهر 1401 و زمان تاریخ غبشهر

در این مقاله سود سهام غبشهر 1401 و تصمیمات مجمع غبشهر را در این باره برسی کردیم و اطلاعاتش را گردآوری کرده ایم تا به شما در کمک کنیم.
آرم و لوگو سهام غبشهر

ویژه عید سال 1402

معرفی 2 سهم عالی که پیشبینی میشه در کمتر از 6 ماه بیشتر از 150% بازدهی داشته باشد

پیشنهاد می کنم حتما روی دکمه کسب اطلاعات بیشتر بزنید 

میزان مبلغ سود سهام غبشهر 1401 و تاریخ برگزاری مجمع غبشهر

غبشهر

نماد غبشهر در تاریخ 1401/01/17 دعوت خود را برای شرکت در مجمع سالیانه ی خود در کدال اعلام کرد و در رأس ساعت 10:00 روز سه شنبه مورخ 1401/01/30 مجمع سالیانه ی خود را برگزار کرد.
در این مجمع زا مبلغ ۲۲۸ ریال که سود خالص هر سهم آن بود، میزان 70 ریال به عنوان سود سهام غبشهر 1401 در نظر گرفته شد تا به سهامدارانش داده شود.
این سود نقدی سهام بیشتر از 30 درصد سود خالص هر سهم بود.
این محتوا توسط سایت تکنیک ( teknek.ir ) تولید شده است.
سود نقدی سهام بعایق 1401 چقدر است و تصمیمات مجمع بعایق چه بود

نحوه دریافت سود سهام غبشهر 1401 بعد از برگزار شدن مجمع غبشهر

سهامداران حقیقی نماد غبشهر که در سجام ثبت نام نموده اند در شهریور ماه 1401 سود نقدی سهامشان به حساب اعلامیشان در سجام واریز خواهد شد امّا سهامدارانی که در سجام ثبت نام نکرده اند طبق جدول ذیل بر اساس حروف الفبا سود نقدی سهام به حسابشان ریخته می شود و می توانند با اعلام حساب های بانی اقتصاد نوین، ملی سیبا، تجارت سحر، صادرات سپهر و ملت جام به اداره ی سهام این شرکت از طریق تلفن زدن آن را دریافت کنند و یا پرم تکمیل مشخصات خود را بفرستند.
مهم ترین نکته در بورس تشخیص زمان ورود و خروج به موقع از بازار است که در صورت تشخیص غلط شما ضرر خواهید کرد یا سود کمتری می کنید

زمان پرداخت غبشهر

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *