نحوه ی دریافت سود سهام اعتلا 1401 و تاریخ مجمع اعتلا 1401

در این مقاله از سایت تکنیک درباره ی نماد سود سهام اعتلا 1401 بعد از مجمع اعتلا 1401 برای شما اطلاعات گردآوری کرده ایم تا از آن بهره ببرید و استفاه کنید.
آرم و لوگو سهام اعتلا

مبلغ سود سهام اعتلا 1401 و زمان مجمع اعتلا 1401

ه edited

نماد اعتلا در تاریخ 1401/01/14 دعوت نامه ی خود را برای مجمع سالیانه ی خود در کدال فرستاد و در روز چهار شنبه مورخ 1401/01/24، ساعت 10:00 مجمع اعتلا 1401 برگزار شد و درباره ی سود سهام نماد خود تصمیم گرفت.
در این مجمع از مبلغ ۱,۵۶۲ ریال که سود خالص هر سهم اعتلا بود میزان ۱,۴۰۰ ریال به عنوان سود نقدی سهام برای سهامداران آن در نظر گرفته شد که بیشتر از 89 درصد سود سهام بود.
این محتوا توسط سایت تکنیک ( teknek.ir ) تولید شده است.
سود نقدی کفپارس 1401چقدر بوده است؟

زمان دریافت سود سهام اعتلا 1401 و روش دریافت آن پس از مجمع اعتلا 1401

شرکت اعتلا زمان دریافت سود سهام خود را هم برای کسانی که در سجام ثبت نام کردند و هم برای کسانی که به صورت حضوری از طریق بانک می خواهند دریافت کنند تاریخ 1401/07/25 را اعلام کرده است و کسانی که حضوری مراجع می کنند باید به شعبه های بانک پارسیان بروند.
یکی از نکته مهم که سهامداران در بورس را از هم جدا می کند دانستن زمان مناسب برای وارد شدن به یک سهم و خارج شدن از آن است، این موضوع با اینکه درکش خیلی راحت است امّا بسیاری از سهامداران به دلیل ندانستن این موضوع شامل ضرر های زیادی می شوند و یا سود زیادی را از دست می دهند، برای همین ما سایت تکنیک دوره ای را در همین زمینه به اسم ورود و خروج به موقع از بازار برای شما آماده کرده ایم تا با دیدن و دریفات آن نکات کلیدی در این زمینه را یاد بگیرید.

زمان دریافت سود سهام اعتلا 1401
زمان دریافت سود سهام اعتلا 1401

یکی از ساده ترین روش برای کسب سود در تمام بازار های مالی از جمله بورس فارکس ارزهای دیجیتال و.. کمک گرفتن از اندیکاتور های خوب برای تحلیل و کسب سود بیشتر است
یکی از بهترین ایندیکاتور های که مناسب برای تمام بازار های مالی است اندیکاتور ایچیموکو است که در صورتی که به صورت کامل از مقدمات تا پیشرفته و مهم ترین نکات این اندیکاتور را یاد بگیرید قطعا در تمام بازار های مالی موفق به کسی سود های خوبی خواهید شد

اگر دوست دارید در مورد اندیکاتور ایچیموکو اطلاعات بیشتری کسب کنید و از مقدماتی تا پیشرفته آموزش ایچیموکو را ببینید پیشنهاد می کنم حتما رو لینک زیر بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *